20-40
Безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок  

Квартирні та офісні переїзди

Квартирні та офісні переїзди

Ви в пошуку того, хто допоможе організувати переїзд? Не хочете переплачувати та витрачати час дарма? Тоді зверніться до нас! Квартирні та офісні переїзди — не проблема для справжніх профі. Ми оперативно та недорого організуємо переїзд будь-якої складності, візьмемо на себе всі необхідні види робіт:

  • оренда вантажного автомобіля з водієм для переїзду;
  • збір речей, їх надійне пакування для забезпечення безпечного транспортування;
  • винесення та занесення речей (за наявності ліфта та без), а також, при необхідності, їх перенесення;
  • роботи з завантаження і розвантаження та інші супроводжувальні роботи.

Ми працюємо без простоїв, перекурів та зайвих розмов, 7 днів на тиждень, тому не змусимо Вас довго чекати. Якщо Ви цінуєте свій час — звертайтесь до нас!

Довіряйте професіоналам!

Наша компанія 20-40 вважається кращою в регіоні. Адже ми роками працюємо в даній сфері. У нас є широкий автопарк та штат кращих вантажників. Ми довгий час організовуємо переїзди (Харків та область) і вміємо працювати у стислі строки з максимальною працевіддачею (що дозволяє знизити витрати). Як підсумок, ми гарантуємо сервіс найвищої якості та комплексний індивідуальний підхід до кожного клієнта, будь то квартирний або офісний переїзд, Харків чи передмістя. Кожному клієнту ми надаємо послугу на найвищому рівні якості та по доступній ціні!

Наші переваги

Головна наша перевага — вміння чітко організувати переїзд будь-якої складності та наявність всіх необхідних для цього ресурсів:

  • Широкий автопарк. Ми маємо автомобілі різної вантажопід’ємності. Вони завжди в роботі, своєчасно проходять технічне обслуговування та мийку, оснащені кріпленнями для безпечного транспортування крихких речей;
  • Великий штат. Наші вантажники перевірені численними клієнтами та роками роботи. Вони охайні, старанні, без шкідливих звичок. Вони швидко зберуть та запакують речі, винесуть та завантажать. Їх не лякає ні складна, ні брудна робота.

Отож, якщо Вам необхідно організувати переїзд — просто передзвоніть нам в будь-який зручний час! Про інше піклуватись будемо ми!