20-40
Безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок  

Такелажні роботи

Такелажні роботи

Якщо Вам необхідно здійснити перевезення негабаритного вантажу по Харкову та області, замовте вантажне таксі 20-40. Ми працюємо щодня, пропонуємо комплексну послугу (оренда вантажного автомобіля з вантажниками), оперативно та по доступній ціні перевеземо будь-який вантаж:

  • домашні меблі (куточки, дивани, кухні, шафи, спальні гарнітури та ін.);
  • велику побутову та промислову техніку (холодильники, пральні машини, печі та ін.);
  • офісні меблі та оргтехніку, майно підприємства (столи, шафи, сейфи, комп’ютери, принтери та інше);
  • піаніно та інші музичні інструменти, тренажери, бігові доріжки;
  • будівельне сміття, побутові відходи, металобрухт та інший хлам (вивеземо на звалище).

Як ми працюємо?

Наша компанія здійснює вантажні перевезення малогабаритних вантажів (Харків та область), виконує такелажні роботи вже багато років. Ми чітко налагодили процес надання вказаних послуг, що дозволяє забезпечити високий сервіс та доступну ціну.

Отримавши запит від клієнта, наші менеджери одразу його опрацьовують — уточнюють вид, об’єм, кількість вантажу, що підлягає перевезенню, узгоджують види робіт, строки іх виконання, вартість послуги.

Ви можете замовити вантажне таксі 20-40, як “на зараз” (автомобіль буде подано від 20 хвилин), так і на певний час та дату. У зазначений термін на Вашу адресу буде поданий вантажний автомобіль і бригада вантажників для виконання всіх необхідних робіт. Оплата здійснюється по факту їх виконання.

Наш автопарк

Одна з переваг нашої компанії — широкий автопарк. Завдяки великій кількості вантажних автомобілів, різної вантажопід’ємності та об’єму, ми можемо забезпечити вантажні перевезення практично будь-яких негабаритних вантажів. А завдяки наявності кріплень до борту кожного автомобіля, ми забезпечуємо безпечне та охайне транспортування будь-якого вантажу. Підбір автомобіля здійснюється при оформленні замовлення.

Звернувшись до нас та обговоривши з менеджером всі нюанси Вашого замовлення, Ви одразу дізнаєтесь, на якому автомобілі, коли та в який період ми організуємо перевезення вантажу і у скільки обійдеться вказана послуга. Ви також можете скористатися онлайн — калькулятором для розрахунку вартості замовлення. Це зручно та не займе багато часу!