20-40
Безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок  

Перевезення меблів/побутової техніки

Перевезення меблів/побутової техніки

Якщо Вам потрібно здійснити перевезення меблів, або, побутової техніки по Харкову та області, зателефонуйте нам за безкоштовним номером телефону 20-40. Завжди до Ваших послуг:

  • доставка нової техніки і меблів з магазину в квартиру;
  • переїзди, охайне перевезення меблів та техніки;
  • перевезення піаніно, тренажерів та інших габаритних предметів;
  • такелажні роботи.

Ми приймаємо заявки щодня з 7 до 22 та готові подати автомобіль і бригаду вантажників вже протягом 20 хвилин після оформлення замовлення.

Переваги вантажного таксі 20-40

Компанія 20-40 заслужено вважається кращим вантажним таксі міста Харкова. І це пов’язано з багаторічним досвідом роботи в цій сфері та переліком переваг, які ми надаємо кожному клієнту:

  • оперативність. Ми працюємо як по замовленню на певний час, так і по заявці “на зараз”. У наших вантажників не буває перекурів і перерв на обід, вони працюють доти, доки повністю не виконають Ваше замовлення. Можемо вже сьогодні протягом 1-2 годин здійснити перевезення меблів (Харків);
  • комплексні роботи. Ми не тільки надаємо в оренду вантажний автомобіль з водієм, а і надаємо послуги вантажників, які позбавлять Вас від необхідності особисто носити важкі меблі чи техніку, витрачаючи при цьому силу-силенну часу, енергії, здоров’я;
  • лояльна ціна. Якщо Ви проведете моніторинг вартості перевезення меблів (Харків) , ціна у нашій компанії буде мінімальною. Це пов’язано з тим, що ми працюємо по налаштованій системі з оптимальними працезатратами. Ми можемо виконувати велику кількість замовлень, що впливає на ціноутворення.

Як ми здійснюємо перевезення меблів та техніки?

Завдяки багаторічному досвіду, ми виробили чітку систему роботи з кожним замовленням. Отримавши заявку “перевезення меблів Харків”, ми відправляємо на вказану адресу бригаду вантажників та спеціальний транспорт. Нові меблі чи техніку ми охайно завантажуємо в автомобіль, перевозимо і заносимо в квартиру (дім). Якщо ж необхідно організувати перевезення б/у меблів, наші вантажники можуть охайно розібрати її, винести, перевезти, занести і знову зібрати.

Транспортування меблів чи техніки ми здійснюємо на спеціально обладнаних вантажних автомобілів (газелі, фургони), дозволяючих здійснити надійну фіксацію кожного предмету. Наприклад, перевезення холодильника (Харків), або, шафи з дзеркалом, передбачає необхідність кріплення ременями до борту автомобіля. Ми охайно перевозимо навіть найкрихкіший вантаж та гарантуємо збереження Ваших речей!