20-40
Безкоштовно з мобільного
Замовити дзвінок  

Перевезення речей

Перевезення речей

Якщо Вам необхідно здійснити перевезення речей, просто замовте вантажне таксі за безкоштовним номером телефону 20-40. Ми приймаємо замовлення будь-якої складності: будь то перевезення телевізора чи квартирний переїзд, наші співробітники забезпечать високий сервіс та максимальну оперативність виконання робіт за лояльну ціну.

Вантажне таксі 20-40 — найкраща в Харкові служба з перевезення речей

Надаючи роками послуги в цій сфері, ми розробили механізми роботи з клієнтами, зібрали кваліфікований штат, збільшили автопарк вантажних автомобілів. Сьогодні нас знають та рекомендують! В нашій компанії є перевірене ім’я, великий досвід та безліч задоволених клієнтів. Ми працюємо, щоб забезпечити ряд переваг кожному замовнику:

  • Зручні строки перевезення речей по Харкову та області. Ми можемо подати автомобіль вже через 20 хвилин після Вашого дзвінка, або приїхати в будь-який зручний для Вас час (щодня з 7 до 22), швидко забрати і перевезти будь-який обсяг речей;
  • Доступна ціна. Завдяки чіткій організації робіт, наші послуги завжди дешевші, ніж у інших компаній. Наприклад, вартість перевезення вантажу до 0,8 т. протягом години складе всього 249 гривень.
  • Додаткові послуги.Ми не просто надаємо в оренду вантажний автомобіль з водієм. Завжди до Ваших послуг охайні та досвідчені вантажники, які допоможуть винести/занести речі, здійснять їх завантаження/розвантаження, забезпечать цілісність і збереження.
  • Надійність та гарантія збереження речей. Ми не є компанією — одноденкою та піклуємося про свою репутацію. Весь наш штат вантажників перевірений часом і численними клієнтами. Ми гарантуємо збереження цілісності навіть найкрихких речей. З нами нічого не втрачається та не ламається.

Якщо Вам потрібно організувати переїзд під ключ, довірте цю справу нашій компанії. Ми не підведемо! Організуємо комплексний індивідуальний підхід і забезпечимо сервіс на найвищому рівні!

Перевезення речей Харків: як замовити

Оформити заявку на переїзд дуже просто: заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за безкоштовним номером 20-40 (колбек), надайте інформацію оператору, що, звідки, куди та коли необхідно перевезти, та очікуйте приїзду автомобіля. Ми не змусимо довго чекати на себе, і виконаємо всі роботи максимально якісно!